Penzion 14 Ubytování a restaurace

Vítejte v našem exkluzivním ubytování v centru Hostinného, penzionu č.p. 14 v ulici Dr. E. Votočka. Tento dvoupatrový měšťanský dům chodbového typu s podloubím je skutečnou architektonickou perlou, která se vám bude líbit už na první pohled. Každý pokoj v našem penzionu je jedinečný a pojmenován podle různých stromů, které vypráví svůj vlastní architektonický příběh. Bez ohledu na to, který pokoj si zvolíte, zaručujeme, že se budete cítit skvěle.

Ale Penzion 14 není jen o ubytování.

Můžete si vychutnat skvělá jídla, která Vám připraví náš šéfkuchař Tomáš, zkušený profesionál s pracovními zkušenostmi z vyhlášených pražských i zahraničních restaurací. Určitě si pochutnáte na jeho pokrmech. A co k tomu? Na výčepu najdete Plzeň, Radegast 10° a regionální pivo Krakonoš 12°, které Vám skvěle načepuje náš mistr výčepu a zároveň provozní restaurace Daniel Šiftanc. Budete mít možnost setkat se s ním a jeho usměvavou manželkou Monikou Šiftancovou při objednávkách u stolu nebo při komunikaci ohledně rezervací ubytování. A nezapomeňte si prohlédnout náš vinný lístek, který jsme sestavili s pomocí našeho dlouholetého dodavatele vín, vinařstvím Somnium. Máte plán na oslavu? Pro tyto příležitosti Vám zarezervujeme salónek pro cca 25 osob, připravíme raut nebo ogrilujeme kýtu. Stačí se s námi domluvit. A co můžete v Hostinném a okolí zažít? Navštivte ZOO Dvůr Králové, vydejte se na výlet na Sněžku, nebo si užijte zážitky ve Špindlerově Mlýně. A po celodenním výletu se vrátíte do našeho penzionu, kde se o Vás skvěle postaráme.

Nejsme pouhý hotel, ale rodinný penzion s individuálním přístupem k hostům a skutečně přátelskou atmosférou.

Přijďte si k nám odpočinout a užít si atmosféru historické budovy propojenou se stylem renomovaného architekta Romana Kouckého. Věříme, že si u nás užijete nezapomenutelný pobyt, tak jako spousta našich spokojených hostů.