Penzion 14 CAFE & RESTAURANT

UBYTOVÁNÍ

Nezapomenutelnou rodinnou atmosféru a moderní ubytování pro hosty všech věkových kategorií nabízí ***+ Penzion 14 v Hostinném. Penzion je oblíbený zejména svou vynikající polohou pro výlety po okolí. V dojezdové vzdálenosti 30 min. se ocitnete ve Špindlerově Mlýně, Peci pod Sněžkou či v ZOO Dvůr Králové. 

Víme, že dobrá snídaně je začátkem úspěšného dne, proto ji od nás dostanete v ceně ubytování.

Kapacita ubytování je celkem 13 lůžek v 1 x jednolůžkový pokoj, 4 x dvoulůžkový pokoj a 1 x čtyřlůžkový rodinný apartmán s jídelnou. 

Domácí mazlíčky u nás rádi uvítáme.

Co pokoj, to strom, co strom, to architektonický příběh. Vyberte si, ve které barvě vám bude dobře.

Exkluzivní pokoje lákají milovníky architektury a hosty, kteří rádi poznávají širší okolí.

Zkrátka, to musíte vidět.

CAFE RESTAURANT

Restaurace nabízí vymazlená jídla, která Vám připravuje šéfkuchař Martin se zkušenostmi z vyhlášených pražských i zahraničních restaurací. Určitě je stojí za to ochutnat. Věříme, že si skvěle pochutnáte. Co se týče výčepu, tak Vám nabízíme čepovanou Plzeň a Radegast 10°. Pivo Vám skvěle načepuje mistr výčepu a zároveň provozní restaurace Daniel Šiftanc. S jeho usměvavou manželkou se setkáte při objednávkách u stolu, či při komunikaci ohledně rezervací ubytování. Vinný lístek jsme sestavili s pomocí našeho dlouholetého dodavatele vín, vinařstvím Somnium.

Pro různé oslavy pro Vás zarezervujeme salónek pro cca 25 osob, připravíme raut, nebo ogrilujeme kýtu. Na všem se domluvíme.

Těšíme se na Vás. Bude o Vás skvěle postaráno.